Firmamız özellikle evden eve nakliyat’ta sektörde öncü kuruluşlardan birisidir. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük özelliğimiz ise müşteri memnuniyetini her zaman hat safhada tutma gayretimizdir.
ARDAHAN GÜVEN EVDEN EVE Nakliyat ile eşyalarınızın nakliye işlemi boyunca emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz …
Sorularınıza telefonda şirket yetkililerimiz en kısa sürede çözüm bulacaklardır. Evden eve nakliyatta taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce evinize ekspertiz elemanlarımızı göndererek eşyalarınızı inceler ve ona göre araç temin edilir ve sigorta bedelini uygun şekilde hazırlayıp sözleşme imzalanır. Bu sayede eşyalarınız nakliyat süresince sigortalanmış olur. Evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlerinde sigorta işlemi kuşkusuz çok önemlidir. GÜVEN EVDEN EVE Nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır.
Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirkende yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz.

Evden eve nakliyat sektöründe önemli konulardan biride ambalaJlamadır. Değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere, GÜVENEVDEN EVE Nakliyat ‘a emanet edebilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir.
Evden eve nakliyat ve her türlü nakliye işlemleriniz için GÜVEN Ev ve Ofis taşımacılığı hizmetinizdedir …

GÜVEN EVDEN EVE LOJİSTİK OFİS VE EŞYA TAŞIMACILIGI

» Evden Eve Nakliyat
» Askılı Tekstil Taşımacılığı
» Banka Fabrika Fuar Nakliyesi
» Şehiriçi Nakliyat
» Şehirlerarası Nakliyat
» Depolama Hizmetleri
» Ofis Taşımacılığı
» Lojistik Hizmetler
» Sigortalı Evden Eve Nakliyat
» Kargo ve Parsiyel Eşya
» Ambalajlama – Paketleme
» Uluslararası Nakliyat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked