Mersin Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat’ta Uzman, Kaliteli, Deneyimli Personeli İle GÜVEN Nakliyat Sizlere Tahmin Edemeyeceğiniz Çözümlerle Hizmet Sunuyor. Taşımacılık Hizmetimizde %100 Memnuniyet Garantisi veren firmamız siz müşterilerimizin daima memnun kalması için elinden geleni yapmaktadır.

Orhaneli Evden Eve

BURSA Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye, Evden Eve Taşımacılık, Ev, ofis, büro, işyeri, banka, fabrika, fuar, tekstil, kurum, sahne, Nakliyat, Taşıma, EvdenEve, Taşımacılık, Ev Eşyası Depolama, şehiriçi, şehirlerarası, Kargo, uluslar arası, lojistik, hizmetleri, sunmaktayız.
Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Evden Eve Taşımacılık olarak mutluyuz çünkü GÜVEN inizi kazanıyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe gelişmiş çağa en iyi hizmet farkıyla Evden eve nakliyat ile ulaşa bilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri , paketleme materyalleri, o dala ait profosyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.

Bursa evden eve güven nakliyat
Evden eve nakliyat sektöründe çalışma sistemimiz hijyenik paketleme ve tecrübeli elemanlarla oluşur.Nakliyat denilince Tanılır bir firma akla gelmelidir. Bizler taşıma esnasında kendi firmamıza yakışır şekilde iş yapmaktayız.Fırmamız araçlarının modelleri yüksek olmakta ve kapalı çelik kasa olup içleri möbleli olmaktar
Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları ;
Müşterilerin belki de evden eve nakliye hizmeti alırken en önce dikkat ettiği husustur nakliyat fiyatları. Bu öncelik çoğu zaman yanılgıya düşürüp ziyanlar oluştursa da öncelik sırasını kaybetmez hiç bir vakit.

Evden eve taşıma fiyatları ile ilgili küçük bir hesap yaparak piyasadan almış olduğunuz fiyatların ne denli gerçeği yansıttığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle taşımacılıkta maliyet oluşturan ana kalemler işçilik (hamal), araç ve şirket giderleri (akaryakıt, vergi, kasko, sigorta, araç bakımı vs.), ambalaj masraflarıdır.

Bu maliyetler hiç bir şekilde gizli olmayan herkes tarafından kolayca hesaplanabilen maliyetlerdir. Ortalama bir ev için eksper göndermeye dahi gerek olmayan minimum bir fiyat çıkaracak olur isek; böyle bir taşımada şoför dahil 5 kişilik bir ekip çalışacak olup günlük maliyetleri en az 60×5 300TL olacaktır. Yakın mesafede bir kamyonun akaryakıt ve bakım masrafları ile diğer şirket giderlerini eklersek ortalama 50TL’de oraya ayırmak gerekecektir. Böyle bir iş için asgari ki bu nasıl bir ambalaj istediğinize battaniye kullanıp kullanmamaya göre değişecektir, 50 TL ayırmak gerekir. Bunlar bir taşımada oluşan olabilecek en düşük giderlerdir. Firmanın bu kadar meziyet ve sorumluluk karşısında alacağı karı hesaplama kısmını ise size bırakıyoruz.

Hal böyle olunca 400 TL civarında fiyat veren firmaların esasında sizlere eziyet çektirmekten başka bir şey yapmayacakları aşikârdır. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda uygun fiyat arama noktasında elbette ki hassas olmak en doğal hakkınız zira ülkemizin gelir düzeyini düşündüğümüzde taşımacılığın gelir içindeki payı da çok önemli olacaktır.

Evden eve nakliyat firması seçerken fiyatlar noktasında bu hususları dikkate almanız faydanıza olacaktır.

Ofis taşıma hizmetleri

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.

Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır

Nakliyat

Bursa Evden Eve

Evden Eve Nakliyat’ta Uzman, Kaliteli, Deneyimli Personeli İle GÜVEN Nakliyat Sizlere Tahmin Edemeyeceğiniz Çözümlerle Hizmet Sunuyor. Taşımacılık Hizmetimizde %100 Memnuniyet Garantisi veren firmamız siz müşterilerimizin daima memnun kalması için elinden geleni yapmaktadır.

Nakliyat sektöründe 11 yıllık tecrübeye sahip firmamız gelişen koşullarla birlikte evden eve nakliyat hizmetlerini başlıca faaliyet konusu olarak benimsemiştir. Bunun nedeni Evden Eve taşımacılıkta uzmanlık faktörünün ön planda olması ve bunu kadro ve tecrübe olarak biraraya getirebilmiş olmamızdır.

Firma olarak bu hizmet kolunda şöförlerimizde dahil olmak üzere bütün kadromuz evden eve taşımacılık konusunda eğitim almış bulunmaktadır.

Donanım ve malzeme kullanımı çağdaş firmalarla boy ölçüşür durumdadır.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet veren Güven Evden Eve Taşımacılık, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemeyi kendine ilke edinmiştir.

Sigortalı, ambalajlı, montajlı bir şekilde uzman ve güleryüzlü, Avrupa standartlarına uygun personeli ile hizmet vermektedir.

Güven Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve İlden İle Ambalajlı Sigortalı Depolama Güvenli Taşımacılık

24 Saat Hizmetinizde

Bursa Evden Eve taşıma hizmetiniz için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz..

Guven

Evden Eve Hakkında

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Hizmet Kalitesi ;
Bu sektörde hizmet kalitesini arttırmak için bir çok yabancı profosyonel ve kurumsal kuruluşlar ölçek alınmıtır.Fakat bu kriterler ülkemizde uygulanabilecek gibi değildir.Yabacı ülkelerde kutulanan ve ambalajlanan eşyalar metreküp bazında fiyatlandırılarak hesaplanmakta ve hizmetin fiyatı çok yükselmektedir. ülkemiz de bu tarzda bir hesaplama pratikte çok sorun oluşturur.Ayrıca eskiyen eşyaları atma gibi bir alışkanlığımız olmadığı için ıvır zıvırlar için ödenecek hizmet bedeli bu yöntem ile astronomik bir rakama ulaşır.En uygun olanı evden eve nakliyat firmasından ücretsiz ekspertiz hizmeti almanız olacaktır.Gelecek olan eksperden tespit yapmasını ve nakliye için genel bir fiyatlandırma çıkartmasını isteyiniz. Bu fiyatlandırma işlemini yapılırken işçilik+ambalaj+kat+ olası mesafe farkları esas alınmalıdır.Şehirler arası nakliyalerde kilometreye bağlı yakıt bedeli ve komyonun amortisman bedelleride göz önünde bulundurulmalıdır. Evden eve taşımacılık firmaları ile taşınırken;
1 ) İşçilerin çalışma kıyafetleri, iş ayakkabıları gibi diğer aksesuarlarınada dikkat edilmeli
2 ) işçilerin,ambalaj malzemelerinin ve kamyonun içinin temizliğine özen gösterilmelidir.Sonuç olarak üç unsurda eşyalarınıza temas edecektir.
3 ) Varil ve sepetlerle taşımak yerine muavemeti yüksek karton koliler kullanılmasını istemeli
4 )Ekspertiz ile yapılan ön görüşmede yetkili tarafından verilen taahüt,çalışma şartları,hizmet kalitesi,taşıma tarihi,fiyat gibi konularda ayrıntılı bilgi alınıp,sözleşme maddeler halinde yazıya dökülmeli ve K-3 yetki belgesi mutlaka sorulmalıdır.

Nakliyat Esnansında Stres ve Asabiyete Engel Olma ;
Evden eve nakliyatta en önemli sorunlardan biri taşınacak ailenin yada bireyin taşınma psikolojisi nedeniyle ağır stres altında olmasıdır. Bir nakliyat firması bu stresi ve kaygıyı hoşgörmeli bunu yatıştıracak şekilde davranmalıdır.Ancak şimdiki yapıda bu genelde olmaz. Ve genelde nakliyeci firma işçileri ve müşteri arasında kavga ve stres ortaya çıkar.Taşınacak kişi taşınma esnasında ekonomik darbe yemiş ve bir sürü maddi baskıların arasındadır. Taşıma işçileride sigortalı sigortasız ekonomik sıkıntılar içinde kıvranan ve dar gelirli çalışma gruplarıdır. Bu taşınma esnasında iki sorunlu grup karşı karşıya gelir ve sorunlar ortaya çıkar.Bir nakliye firması öncelikle işçilerini maddi kaygılardan uzak tutacak önlemler almak zorundadır. Maddi kaygılar taşıyan işçilerden oluşan bir taşıma ekibi her an bir savaş mangası haline gelebilir. Taşınma esnasında ortaya bir müşteri / taşıyıcı savaşı çıkıp traji komik haller yaşanabilir.Nakliye firması taşıma işçilerini ve ekip liderlerini eğitmelidir. Eğitimsiz bir çalışma grubu hızlı koordine olma, bilinçli ekip çalışmasından uzak olacaktır. Eğitim sadece bu konularda kalmamalı kültür, yabancı dil, iyi konuşma, türkçe,insan ilişkileri,iletişim v.b. konularıda kapsamalıdır. Birçok nakliye firması kahvelerden toplama taşıma işçileri ile çalışmaktadır. Bu tür rastgele işçi ile çalışma hırsızlık, tartışma v.b. ortamları körükleyecektir. Nakliyat Firması işçi ile müşteri yüzyüze bırakmamalı. Konusunda eğitimli, uyumlu, hoşgörülü işçilerine hakim bir ekip liderini taşınmadan sorumlu tutmalıdır.
evden eve nakliyat