Evden eve Nakliyat sektöründe yıllardır faaliyette olan firmamız size ekonomik çözümler sunuyor .Çekirdekten yetişme elemanlarla ve sigorta güvencesi ile eşyalarınız ; Bursa içi ve sehirler arası evden eve nakliyat ile sigortalı tecrübeli kapalı araçlarla tamamen güvenli bir şekilde taşınır.

BİLİYOR MUSUNUZ SİGORTALIYORUZ.

Yıllarca taksitlerini ödediğiniz eşyalarınız şehir içi ve dışı evden eve nakliyatta güvenli ellere teslim etmediğinizde maalesef büyük maddi kayıplar meydana gelebiliyordu. Maddi hasarların yanında sizin için manevi değer taşıyan eşyalarınızda zarar görebiliyordu. Artık hepsi sigortalanıyor . içiniz rahat bir evden eve nakliyat işi için sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. Çünkü bir işimizde iyiyiz.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur ?.

Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır.Her nakliyeden önce ve sonra araçların dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi gerekmektedir.Firma çalışanlarının üniformaları temiz olmaladır.Eğer temizlik ihmal edilirse dışarıdan gelebilecek mikroplar eşyalarınıza ve giysilerinize bulaşabilirçok büyük bir ihtimal olmasada sağlığınızı tehdit edebilir.

Taşımacılık esnasında araca sığmayıp parçalara ayrılmış olan eşyalar tekrar geri monte edilmelidir.Nakliyattan önce sözleşme yapılmalı ve müşteri hakları korunmalıdır yani eşyalara nakliyat firmasıtarafından gelebilecek zararlarda , hasar görmüş eşyaların maliyeti firma tarafından üstlenmelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked