Evden eve nakliyatta doğru seçim… Eşya Depomuz Mevcuttur.
Fazla eşyalarınızı depomuzda muhafaza edebilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim için çok önemlidir. Evden eve nakliyat ve eşya taşıma ofis taşıma büro taşıma işlerimizi en iyi yapmaya hazırız.

Evden eve nakliyat denildiğinde örnek gösterilecek bir firma olan BURSA GÜVEN Nakliyat, güvenilirliği, işinde uzmanlaşmış personeli ve sürekli verilen personel eğitimleri ile müşteri odaklı çalışması, nakliye işinde gösterdiği özen ve güleryüz ile diğer nakliye şirketleri arasından kolayca sıyrılmaktadır. GÜVEN nakliyat BURSA’da evden eve taşıma işlerini itina ile uygulamaktadır. Genel olarak , bursa merkez ilçeleri olan osmangazi,nilüfer,yıldırım,inegöl,mudanya,gemlik,orhaneli,harmancık,iznik,yenişehir,orhangazi,keles,gürsu,mustafakemalpaşa,karacabey ilçelerinde evden eve taşıma ve nakliye işlerini yapmaktadır.
* Hasarsız Nakliye garantisi
* Uzmanından demonte ve monte işlemleri
* İşini iyi bilen uzman kadro
* Malın değerine göre Sigorta
* Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi
Uzmanlık konumuz evden eve nakliyat olmakla beraber, bunun yanında kurumsal taşımacılık, ofis nakliyatı, büro taşıma, ofis taşıma, eşya taşıma, depolama hizmetleri, askılı tekstil taşınması ve lojistik hizmetlerini’de sizlere sunmaktayız.

Eğer sizde işin uzmanı bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, evinizin yada işyerinizin taşınması esnasında rahat ve güvende olmayı istiyorsanız

Karşınızda bir muhatap bulmayı istiyorsanız ve en önemlisi uzun yıllara dayanan bir geçmiş ile karşınızda büyük bir firma arıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız.

Nakliyat işini ciddiye Alın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked